Hakkımızda

Tuva Makine; paketleme makineleri, hat sonu makineler, robot ve ekipmanları konusunda uzman, yurt içi ve yurt dışında birçok proje ile adından söz ettirmiş olan yönetici ve endüstriyel makineler alanında uzman nitelikli ekipler tarafından kurulmuştur. Tuva Makine, uzman Ar-Ge ve inovasyon kadrosu, imalatta ki deneyimli personelleri ile birlikte, sektörel bazda müşterilerinin sorunlarına özgün çözümler bulma amacı ile 2020 yılında Konya merkezli kurulmuştur.

Sektörel tecrübesi ve yaptığı başarılı projeler ile kısa zamanda vizyon ve hedeflerine ulaşma gayreti içerisindedir.

Tuva Makine, müşterilerinin isteklerini belirleyerek gerekli süreç analizleri ve incelemeler yaparak teslim süresine kadar, projenin tasarımını, statik ve dinamik analizlerini, hesaplarını yaparak gerekli kalite standartlarına uygun makineler üretip kalite kontrolü yapıldıktan sonra müşterisine teslim etmektedir. Tuva Makine bu özenli ve disiplinli çalışmasıyla birçok sektörde paketleme makineleri ve robotlu otomasyon sistemleri ile kaliteli, sağlıklı ve sürdürülebilir yüksek kapasitede makineler üreterek müşterilerinin hizmetine sunmak istemektedir.

Tuva Makine olarak amacımız Ar-Ge ve inovasyondan vazgeçmeden gelişen teknolojiyi ürünlerimiz ve çözümlerimizde uygulayarak, Endüstri 4.0’a geçiş sürecinde önemli makine ve teknolojiler üretmekte, kalite politikamızdan taviz vermeden müşteri memnuniyetini gözeterek müşterilerimizin yurt içi ve yurt dışı rakiplerine göre ileri seviyelere çıkmalarında etkin rol oynamaktır.